Czy warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Dzień dobry, przedsiębiorstwo zwiększa liczbę pracowników i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do większego biura. Powszechnie wiadomo, że takie pomieszczenia biurowe są praktycznie w stanie zbliżonym do surowego i należy je od początku urządzić. Stąd moje pytanie czy opłaca się kupować takie meble: Obrazek - wyglądają doskonale na obrazkach. Natomiast koszt ich kupna jest dość wygórowany i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś korzyść dla prowadzonej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest istotny, ale czy meble wysokiej jakości aż tak podnoszą efektywność pracowników i skutkują na podejmowanie decyzji przez potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto kupować takie systemy meblowe do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Dzień dobry, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wygląd lokalu firmowego jest bardzo ważny, lecz powinien być dopasowany do portfela waszych klientów. Jeżeli kooperujecie z małymi podmiotami gospodarczymi to nadmierny luksus w waszej firmie ich odstraszy. Będą uważali, że jesteście drogą firmą i będą zwracać się do innych firm. Ich zachowanie ma podstawy, dlatego że wydatki na tego rodzaju meble przeniesiecie na klientów. Natomiast jeśli współpracujecie z dużymi podmiotami gospodarczymi, gdzie potrzebny jest komfortowy wygląd biura, aby was traktowali jako poważnego partnera to jak najbardziej warto kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już wspominałem. Wszystko jest uzależnione od klienteli.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość