Czy zakładanie domofonów ma jeszcze sens?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy zakładanie domofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Witam. Ostatnio przeprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak wiadomo wiele rzeczy jest jeszcze do zrobienia. Pozostały siłowniki do bram i tego typu sprawy. Zastanawiam się również nad założeniem wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy jest to jeszcze sensowne w dzisiejszych czasach oraz czy sprawdzi się to na działce z domem mieszkalnym. Proszę o wypowiedź w tej sprawie fachowców jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:50

Cześć. Nie wiem skąd wzięła się myśl, że wideodomofon nie nadaje się do domu jednorodzinnego. Jest wręcz to doskonałe rozwiązanie, które daje możliwość bez wychodzenia z budynku na sprawdzenie, kto do nas przyszedł. Garść najważniejszych danych przeczytasz tu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - obecnie jest wiele rozwiązań, które dają możliwość na dopasowanie systemu do twoich wymagań. Na rynku są wideodomofony bezprzewodowe, które dają możliwość zamontowania wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli poprowadzić kabli pod instalację. Dostępne są też modele, które działają doskonale po zmroku. Można wideodomofon zintegrować z systemem alarmowym a, także inną automatyką w budynku. Wszystko zależy jaki masz na to budżet.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości