Strona 1 z 1

Kłopot z piecem na eko groszek - piec samoczynnie gaśnie

: 16 maja 2016, 12:16
autor: podrygalapawel
Witam serdecznie. Mam kłopot z moim piecem na ekogroszek. Od jakiegoś czasu niespodziewanie wygasa po jakimś czasie. Jest to dopiero jego 3 sezon w naszym domu i do tej pory nie było z nim kłopotów. Obecnie jak zmienia się na tryb podtrzymania to po krótkim okresie wygasa i pojawia się alarm niskiej temperatury. Jak pracuje cały czas i nie przełącza się w stan letni to nie ma tego problemu. Próbowałem dużej liczby ustawień i nic. Sprawdzałem również na tej stronie: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie będzie pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego rodzaju usterkami?

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta w miejscowości Radom

: 16 maja 2016, 12:58
autor: mariusznowak
Po pierwsze to właśnie od kominiarza należy zacząć. Jak masz zaczadzony komin to właśnie takie będą tego objawy. Piec będzie wygasał, gdyż paliwo niewłaściwie się spala. Brak odpowiedniego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i napisz jaki jest efekt.

podobne tematy:

Kłopot z kotłem na eko groszek - wygasa piec

: 16 maja 2016, 13:23
autor: podrygalapawel
Dzięki za odpowiedź. Na to bym nie wpadł. Kominiarza nie brałem od zainstalowania pieca w mieszkaniu. Znajdę speca od kominów i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: