Która winda będzie najlepiej funkcjonowała w małej firmie?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Która winda będzie najlepiej funkcjonowała w małej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Dzień dobry. Jestem w trakcie przebudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i sporym uproszczeniem prac było by założenie jakieś platformy towarowej, która by przewoziła towary między piętrami. Nasza firma zajmuje się produkcją odzieży ze skóry. Więc powierzchnia platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiej platformy towarowej też chyba nie musi być zbyt duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Która winda będzie najlepiej sprawdzała się w małej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Cześć. Jeżeli zastanawiasz się nad jakimś upatrzonym modelu dźwigu hydraulicznego to należało napisać. Sprawdzone dźwigi hydrauliczne wyszukasz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/05/17/czym-sie-kierowac-zeby-wybrac-najwlasciwsze-modele-anatomiczne . Z tego co zdążyłem się zorientować po tym co napisałeś szukasz platformy towarowej o dość małym udźwigu. Tak, więc jesteś w stanie zamontować niestandardowe rozwiązanie, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jak będzie niezbędny większy udźwig platformy towarowej to będzie później problem. Może od samego początku zamontować windę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości