Potrzebny dobry kominiarz od zaraz


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebny dobry kominiarz od zaraz

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Cześć, szukam dobrego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Dzwoniłem do paru, natomiast ceny mają z kosmosu. Od 150 do 310 zł za udrożnienie przewodu kominowego. Jak spytałem dlaczego taka różnica w cenie to usłyszałem, że wszystko jest zależne od przewodu kominowego. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Czym może się on różnić?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Dzień dobry, nie mam pojęcia do kogo dzwoniłeś ale jest to wyciąganie kasy na maksa od klienta. 300 złotych za udrożnienie komina to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie w domu jak udrażnia dwa kominy i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Bierze za usługę 150 złotych. Natomiast jeśli nie jesteś w stanie znaleźć normalnego kominiarza to zajrzyj tutaj: https://biozamrazarki.pl/?p=72 - na 100% znajdziesz odpowiedniego fachowca. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam ludzi do różnych robót przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu WWW. Rzecz jasna zawsze przed wyborem sprawdzę komentarze o danym wykonawcy.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości