Jak można polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak można polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Witam, od jakiegoś czasu zajmuje się reklamą swojej strony internetowej, niestety nie jestem wstanie wbić strony do pierwszej dziesiątki wyników. Buduję nieustannie odnośniki do pozycjonowanej strony WWW. Każdego dnia około 20 sztuk. Staram się również wypowiadać się na blogach związanych z moją branżą. Niestety to nic nie zmienia i od wielu tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Nadmienię również, iż mam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być problem? Proszę o pomoc.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to lepszy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby leżącej. Podnośniki pacjenta, które ma na stanie nasza wypożyczalnia umożliwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed kontuzjami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta służą do łatwego i bez siłowego przemieszczania a, także transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, urządzenie przemieszcza się bez konieczności nieustannego podłączenia do gniazdka elektrycznego. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje wysokiej jakości podnośniki pacjentów na wynajem - informacje.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Częste przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców czy też urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego zapewnia ulgę a, także ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego daje pacjentowi zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż w czasie samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności a, także opieki, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, łatwe opuszczanie i podnoszenie pacjentów, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych a, także elektrycznych, pasują do standardowych wanien dostępnych na rynku

Zadaniem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, oraz osobie opiekującej się pacjentem. Doskonale nadaje się zarówno w domu, jak i do rozmaitego typu instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Jak poprawić pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Dzień dobry. Fajnie, że dałeś link do strony. Dzięki temu, można zrobić analizę profilu linków oraz przyczynę braku zakładanych przez ciebie pozycji. Z tego co zaserwowałem na twojej stronie, to jest parę problemów na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego linkowania. Brak odpowiedniej długości treści. Też należało by stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Też jeśli chodzi o pozyskiwane przez ciebie odnośniki - są marnej jakości. Miejsca, gdzie budujesz linki są bardzo zaspamowane i moc takiego linka jest bliska zero. Dlatego masz tego typu problemy z wejściem do pierwszej dziesiątki wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić odnośnik do strony. Wtedy kilka takich linków ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz pozyskujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Pozycje powinny się poprawić.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość