Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi produktami na rynek niemiecki. Mam już niemieckojęzyczną stronę WWW i pora pomyśleć o promocji w niemieckiej wyszukiwarce. Mam sporo pytań , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy problemem jest wypromować stronę WWW na hasła tego typu: Konferenzmöbel oraz im pokrewne? Jaki czas jest potrzebny na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza kwestia, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę reklamy? Nie chcę wydać więcej niż muszę, lecz z drugiej strony nie szukam oferty firmy która nie będzie potrafiła wypromować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Cześć. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz pozycjonować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest sporo i uważają, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie potrzebny aby wypozycjonować stronę na tego typu hasła: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od umiejętności agencji SEO, która zajmie się promocją strony. W tej dziedzinie pośpiech jest nie wskazany. Jeżeli chodzi o trudność to są to niełatwe frazy. Ale można je wypromować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek rzędu kliku tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość