Jak konkurencja to robi?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Witam, mam firmę która zajmuje się montażem anten satelitarnych w Warszawie i jej okolicach. Kilka miesięcy temu przebudowałem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie rzecz - jak inne firmy na słowo kluczowe instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, ale dużo osób mówi iż najważniejsza jest treść na stronie. A budowanie sztucznych linków może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Dlatego dałem swoją stronę wyłącznie do kilku najlepszych katalogów oraz zbudowałem profil na FaceBooku. Niestety nie można wyszukać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię źle?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest dobrym miejscem do zdobywania wiedzy na temat pozycjonowania strony. Jest w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość osób pozyskuje wiedzę w trakcie testów. Nikt nie podzieli się metodami, które są skuteczne i przynoszą duże zyski dla firmy. Dlatego będzie Ci trudno samemu to zrobić. Z pewnością wyłącznie treścią nie wypozycjonujesz strony. Kilka odnośników - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli konkurencja posiada ich tysiące. Tak, więc musisz zacząć ich pozyskiwać znacznie więcej. Jest wiele stron gdzie możesz dodać odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od forów tematycznych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości