Dobry lekarz do dziecka z Zielonej Góry


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Dobry lekarz do dziecka z Zielonej Góry

Postautor: mariusznowak » 18 maja 2016, 12:13

Witajcie, poszukuje lekarza w Zielonej Górze oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Również sposób leczenia w mojej opinii jest tam przestarzały. Dlatego jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który szybko wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Dobry lekarz do dziecka z Zielonej Góry

Postautor: krzysiekfila » 18 maja 2016, 13:10

Dzień doby. Miałem podobny kłopot co ty z córką. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. W Internecie odnalazłem taki portal internetowy: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do kilku gabinetów. Nie było problemu z zamówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i grzecznie. Inne podejście do chorego dziecka. Najistotniejsze, że pediatra miał pojęcie co podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Ważna jest profilaktyka a nie samo przepisywanie recept.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Dobry lekarz do dziecka w Zielonej Górze

Postautor: maxkolonko » 19 maja 2016, 11:47

Racja, u nas państwowo to tylko potrafią recepty przepisywać. W kółko te same antybiotyki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to nie wiedzą co robić. Taka medycyna w naszym kraju panuje. A prywatnie to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość