Jak można polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

mariusznowak
Kontaktowanie:

Jak można polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Witam, od jakiegoś czasu zajmuje się reklamą swojej strony internetowej: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen , niestety nie jestem wstanie wbić strony do pierwszej dziesiątki wyników. Buduję nieustannie odnośniki do pozycjonowanej strony WWW. Każdego dnia około 20 sztuk. Staram się również wypowiadać się na blogach związanych z moją branżą. Niestety to nic nie zmienia i od wielu tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Nadmienię również, iż mam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być problem? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

adriansola

Jak poprawić pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Dzień dobry. Fajnie, że dałeś link do strony. Dzięki temu, można zrobić analizę profilu linków oraz przyczynę braku zakładanych przez ciebie pozycji. Z tego co zaserwowałem na twojej stronie, to jest parę problemów na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego linkowania. Brak odpowiedniej długości treści. Też należało by stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Też jeśli chodzi o pozyskiwane przez ciebie odnośniki - są marnej jakości. Miejsca, gdzie budujesz linki są bardzo zaspamowane i moc takiego linka jest bliska zero. Dlatego masz tego typu problemy z wejściem do pierwszej dziesiątki wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić odnośnik do strony. Wtedy kilka takich linków ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz pozyskujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Pozycje powinny się poprawić.